Casting, Moulding & Modelling

Sort by
  • Featured
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
41 products found

Alphabetically, A-Z
  • Featured
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
Clay - kiln firing 3kg - Default Title (CLAY3)

Clay - kiln firing 3kg

Regular price £7.85 (£2.62 per kilogram)
Clay Buff - kiln firing 12.5kg

Clay Buff - kiln firing 12.5kg

Regular price £14.99 (£1.20 per kilogram)
Clay Modelling Kit Cosy Cottages - Default Title (CLAYKITCOSY)
Das Modelling Clay Terracotta 1kg - Default Title (CLAYDAS1KGTER)

Das Modelling Clay Terracotta 1kg

Regular price £9.38 (£0.94 per 100 gram)
Das Modelling Clay Terracotta 500g - Default Title (CLAYDAS500TER)
Das Modelling Clay White 1kg - Default Title (CLAYDAS1KGWHI)

Das Modelling Clay White 1kg

Regular price £9.38 (£0.94 per 100 gram)
Das Modelling Clay White 500g - Default Title (CLAYDAS500)

Das Modelling Clay White 500g

Regular price £5.95 (£1.19 per 100 gram)
Fimo Air Drying Clay Flesh 1 kg 8101-43 - Default Title (FIMOAIRFLE1KG)

Fimo Air Drying Clay Flesh 1 kg 8101-43

Regular price £8.10 (£0.81 per 100 gram)
Fimo Air Drying Clay Flesh 500gm 8100-43 - Default Title (FIMOAIRFLE500)

Fimo Air Drying Clay Flesh 500gm 8100-43

Regular price £4.60 (£0.92 per 100 gram)
Sold out
Product image coming soon
Fimo Air Drying Clay Terracotta 1 kg 8101-76 - Default Title (FIMOAIRTER1KG)

Fimo Air Drying Clay Terracotta 1 kg 8101-76

Regular price £8.10 (£0.81 per 100 gram)
Fimo Air Drying Clay Terracotta 500 gm 8100-76 - Default Title (FIMOAIRTER500G)

Fimo Air Drying Clay Terracotta 500 gm 8100-76

Regular price £4.60 (£0.92 per 100 gram)