Casting, Moulding & Modelling
Filter
Category
Sort by
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
41 products found
Alphabetically, A-Z
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
Clay Modelling Kit Cosy Cottages
Regular price
£22.99
Das Modelling Clay Terracotta 1kg
Regular price
£9.38
(£0.94 per 100 gram)
Das Modelling Clay Terracotta 500g
Regular price
£5.95
Das Modelling Clay White 1kg
Regular price
£9.38
(£0.94 per 100 gram)
Das Modelling Clay White 500g
Regular price
£5.95
(£1.19 per 100 gram)
Fimo Air Drying Clay Flesh 1 kg 8101-43
Regular price
£8.10
(£0.81 per 100 gram)
Fimo Air Drying Clay Flesh 500gm 8100-43
Regular price
£4.60
(£0.92 per 100 gram)
Fimo Air Drying Clay Pale Pink 250g 8103-43
Regular price
£2.29
Fimo Air Drying Clay Terracotta 1 kg 8101-76
Regular price
£8.10
(£0.81 per 100 gram)
Fimo Air Drying Clay Terracotta 500 gm 8100-76
Regular price
£4.60
(£0.92 per 100 gram)
Showing 12 of 41 products
Load More












