Casting, Moulding & Modelling
Filter
Category
Sort by
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
18 products found
Alphabetically, A-Z
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
Life Casting kit to cast from body parts
Regular price
£16.99
Metal Powder Brass 75g
Regular price
£6.82
(£0.09 per gram)
Metal Powder Bronze 75g
Regular price
£7.36
(£0.09 per gram)
Metal Powder Copper 80g
Regular price
£7.73
(£0.09 per gram)
Metal Powder Iron 190g
Regular price
£5.10
(£2.68 per 100 gram)
Plaster of Paris 1.5 kg
Regular price
£5.86
Plaster of Paris 10 kg
Regular price
£24.95
(£2.50 per kilogram)
Plaster of Paris 25 kg Sack
Regular price
£48.76
(£1.95 per kilogram)
Polycraft SG2000 Polyurethane Casting Resin 500g
Regular price
£22.10
(£4.42 per 100 gram)
Polymorph 1 KILO BULK BAG
Regular price
£33.17
Polymorph 100g Bag
Regular price
£5.26
(£0.05 per gram)
Polymorph 350g Bag
Regular price
£15.76
(£4.50 per 100 gram)
Showing 12 of 18 products
Load More












