Candle Making

Sort by
  • Featured
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
29 products found

Alphabetically, A-Z
  • Featured
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
Bees Wax 28 gm Block - Default Title (BEESWAX)

Bees Wax 28 gm Block

Regular price £1.99 (£0.07 per gram)
Beeswax Block 50 gm - Default Title (BEES50GBLOCK)

Beeswax Block 50 gm

Regular price £3.50
Beeswax Pellets 1 kg Bulk bag - Default Title (BEESWAXKG)

Beeswax Pellets 1 kg Bulk bag

Regular price £24.85 (£2.49 per 100 gram)
Beeswax Pellets 10 kg Bulk Box

Beeswax Pellets 10 kg Bulk Box

Regular price £231.35
Beeswax Pellets 5 kg Bulk bag - Default Title (BEESWAX5KG)

Beeswax Pellets 5 kg Bulk bag

Regular price £116.26
Beeswax Pellets 500 gram - Default Title (BEESWAX500)

Beeswax Pellets 500 gram

Regular price £12.95 (£2.59 per 100 gram)
Beeswax Sheet Pack Pack of 5 - Default Title (BEESWAXSHEET)

Beeswax Sheet Pack (5)

Regular price £16.68 (£3.33 per item)
Jelly Wax Clear - Wax only pack - 1 kg - Default Title (WAXJELLYNOWICK)
Jelly Wax Clear 20 kg Box

Jelly Wax Clear 20 kg Box

Regular price £224.64
Kerawax 1455 Pellets 60/62 deg 1 kg - Default Title (WAXKER1455-1)

Kerawax 1455 Pellets 60/62 deg 1 kg

Regular price £5.45 (£0.55 per 100 gram)
Sold out
Kerawax 4600 Pellets Gloss Finish 1 kg - Default Title (WAXKER4600-1)

Kerawax 4600 Pellets Gloss Finish 1 kg

Regular price £8.15 (£0.82 per 100 gram)
Product image coming soon

Kerawax 4600 Pellets Gloss Finish 20 kg

Regular price £125.24 (£6.26 per kilogram)